analogue.cz

Kontakt

Kde nás najdete?

Vlašská 357/10
Praha 1  – Malá Strana
118 00

tel.: 603 530 035

Otevírací doba:

Pondělí – Pátek 10.00 – 19.00
Sobota 12.00 – 18.00
Neděle zavřeno

Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Please leave this field empty.

Kudy k nám?

Najdete nás v Praze na Malé Straně ve Vlašské ulici 10 mezi americkou a německou ambasádou. Od zastávky MHD Malostranské náměstí je to k nám rovných 400 metrů. Komu by se nechtělo do kopce, může využít autobusovou linku 192 (Malostranské náměstí – Nemocnice pod Petřínem) do zastávky Šporkova, asi 100 metrů nad Analogue.

Parkování

V celé ulici se nachází modrá zóna a parkování je tedy pro „nedržitele“ parkovacích karet na vlatní nebezpečí. Tudíž doporučujeme nechat auto doma, případně  na placeném parkovišti na Malostranském náměstí vzdáleném asi 200 metrů. Hned naproti obchodu jsou čtyři místa vyhrazená pro oba dva automobily místního oddělení Policie, slyšeli jsme, že tam prý někteří naši zákazníci parkují, ale myslíme si, že se to nemá.

Co najdete v okolí?

Téměř ve vedlejším vchodě otevřel svůj kolodiový ateliér Honza Sakař aka Fotograf na plech. Hned v protějším domě je příjemná restaurace St. Martin, kde si na své přijdou masožravci i vegetariáni. A ve dvoře je v letních měsících otvřena půvabná zahrádka. Cestou k nám (v ulici Tržiště) doporučujeme vyzkoušet čerstvé sendviče v bistru Bread Gap.

Fotografický atelier

Potřebujete využít vybavený fotografický atelier? Kousek od Analogue se nachází Malostranský atelier k pronajmutí.

Scroll To Top