Diana F+ je kultovní plastový fotoaparát z šedesátých let, který je známý díky svým nedokonalým fotkám, které mají kouzlo i po desítkách let. Nová Diana F+ od Lomography nabízí i výměnné objektivy a celou řadu dalšího příslušenství.

Až do konce srpna rozdáváme balík příslušenství ke každé prodané Dianě F+ s bleskem na eshopu i v kamenném obchodě. Nabídka samozřejmě platí jak pro klasickou verzi, tak pro dostupné designové edice a Dianu F+ Instant Camera.

V balíku najdete 2 přídavné objektivy, které pomohou s focením zblízka i na dálku a kruhový blesk Ringflash, který rozšíří možnosti lomo experimentů.

Objektiv 110mm Soft Telephoto Lens pomůže, když je fotografovaný objekt příliš daleko, na stadioně i v přírodě navíc vykouzlí měkké pozadí.

55mm široký objektiv Wide Angle Lens s přibližovací makro čočkou Close Up pomůže naopak tam, kde je potřeba dostat do záběru co nejvíc.


Ringflash s řadou barevných filtrů je ideální pro experimentování s barvami a rozšíří výrazně možnosti standardního blesku, lze jej použít i s dalšími lomo fotoaparáty.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>