InstantFlex TL70 byl úplně první dvouokou zrcadlovkou instantního typu. Společnost Mint z Hongkongu nejprve fungovala jako vyhlášený servis fotoaprátů Polaroid, po několika letech přišla s novými modely založenými na kultovní zrcadlovce SX-70 ze sedmdesátých let dvacátého století. Nové přístroje řady SLR670 nabízejí manuální ovládání expozice, na výběr je řada expozičních časů od 1/2000 po režim B. Všechny zkušenosti Mint zúročil při vývoje zcela nového instantního fotoaparátu InstantFLex TL70, nyní přichází na trh jeho vylepšená verze.

Ke každé

Nová verze oblíbené dvouoké zrcadlovky nabízí řadu vylepšení, hlavní je určitě přepracování hledáčkové šachty. Použitá fresnelova čočka nabízí výrazně lepší parametry. Ve verzi 2.0 je hledáček pětkrát jasnější a dokonce je o 32% větší. Přepracována je také závěrka, která je tišší a spolehlivější a systém nastavení clon. Zkrátka nepřijdou ani majitelé první verze, kteří si mohou objednat kit 2.0 Upgrade Kit.

Porovnání hledáčků obou verzí – hledáček u InstantFlex TL70 2.0 je 5x jasnější

tl70screen-1 tl70screen-2

Novou verzi fotoaparátu InstantFlex TL70 2.0 máme skladem na eshopu i v kamenné prodejně ve Vlašské 10.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>