Každý by chtěl mít svůj Polaroid! A proč ne? Funkční fotoaparáty Polaroid jsou stále k dostání. Přijďte si k nám pro ten svůj.

Někteří z nás si je ještě pamatují – robustní těžké fotoaparáty, které po stisknutí spouště ihned nabídly snímek, který jste měli za chvíli vyvolaný a to přímo v ruce. Jejich kouzlo je výjimečné ještě dnes a tyto instantní kamery se vrací zpět do módy. Nejen sběratelé analogové techniky jej musí mít!

600impulse polaroid600

The Impossible Project, který pokračuje ve výrobě materiálů potřebných pro fotografování s fotoaparáty značky Polaroid, dodává také k nám Impossible Kit obsahující repasovaný fotoaparát. Jde o původní model, který je ale vyčištěný a opravený. Nově jsou vybaveny o tzv. Frog Tongue. Ten zabraňuje v prvních vteřinách po stisknutí spouště okamžitému osvícení filmu. Tím zaručuje pestřejší barvy na výsledném snímku a jeho celkovou kvalitu. Součástí tohoto „kitu“ jsou také dvě balení barevných filmů Impossible.

b-247x300

c-246x300

 

Skins-PR-image02

Pro fotoaparáty Polaroid u nás seženete také řadu odlišných filmů. Barevné a černobílé s různě barevnými rámečky. Na nabídku se podívejte zde.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>