analogue.cz

Polaroid SX-70 Land Camera Alpha – s prodlouženou zárukou

Produkt není skladem
Objednávky na dotaz

Cena: 9990,00 Kč

Polaroid SX-70 Land Camera Alpha 1 v původním zachovalém stavu v netradičním černo-stříbrném provedení s modrým knoflíkem spouště. Polaroid SX-70 je legendární skládací zrcadlovka s manuálním zaostřováním, kterou je možné sklopit a díky kompaktním rozměrům nosit doslova v kapse. Fotoaparát je vybavený nastavením pro světlejší a tmavší fotografie, konektorem pro externí blesk a stativovým závitem. Díky plně automatické expozici mohou Polaroid SX-70 používat i začátečníci.

Polaroid SX-70 Land Camera je oblíbený nejen díky svému luxusnímu retro designu, ale také pro kvalitu fotografií, jedná se téměř jediný instantní fotoaparát s možností zaostřování a kontroly nad hloubkou ostrosti.

Filmy pro fotoaparát Polaroid SX-70 vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu SX-70 mají citlivost ISO 160 a proto je nutné je používat za dobrých světelných podmínek nebo s bleskem.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Klasická skládací zrcadlovka Polaroid SX-70 Land Camera Alpha v původním obalu ve výborném stavu. Fotoaparát je vybavený automatickou expozicí a plně manuálním ostřením. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top