analogue.cz

Polaroid SX-70 Alpha MODEL2 – s prodlouženou zárukou

Produkt není skladem
Objednávky na dotaz

Cena: 4990,00 Kč

Legendární Polaroid SX-70 Alpha MODEL2. Pečlivě renovovaná klasická skládací zrcadlovka Polaroid SX-70 potažená novou barevnou kůží. Jedná se o opravdovou zrcadlovku s plně manuálním zaostřováním díky kterému máte kontrolu nad hloubkou ostrosti a snímky z něj proto mají neopakovatelnou atmosféru. Fotoaparát je vybavený automatickou expozicí s možností korekce. Díky skládacímu mechanismu nezabere přístroj mnoho místa a můžete jej tak mít všude s sebou. Fotoaparát oužívá filmy řady SX-70 oblíbené díky svému pastelovému a měkkému podání barev. Kazeta s filmem již obsahuje baterii. Pro focení tak nic jiného než fotoaparát a film nepotřebujete.

Filmy pro fotoaparát Polaroid SX-70 vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu SX-70 mají citlivost ISO 160 a proto je nutné je používat za dobrých světelných podmínek nebo s bleskem.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Klasická skládací zrcadlovka Polaroid SX-70 na instantní film. Fotoaparát je vybavený automatickou expozicí a plně manuálním ostřením. Jedná se zrenovovaný přístroj s novým koženým potahem. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top