analogue.cz

Polaroid 660 Autofocus SE – s prodlouženou zárukou

Produkt není skladem
Objednávky na dotaz

Cena: 5490,00 Kč

Polaroid 660 Autofocus v limitované edici (SE = Special Edition) k 50. výročí společnosti Polaroid. Tato unikátní edice ve zlatém provedení vychází z klasického modelu Polaroid 660 Autofocus, vybaveného sonarovým zaostřováním. Jedná se o přístroj z tradiční "hranaté" řady staršího typu řady 600. Fotoaparát je vybavený automatickou expozicí, vestavěným bleskem, korekcí expozice a již zmíněným autofokusem sonarového typu.

Fotoaparát je uložen v taštičce s popruhem.

Filmy pro fotoaparát Polaroid 660 AF vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu 600 mají citlivost ISO 640 a proto je možné je používat za všech světelných podmínek u přístrojů s automatickým blesekm.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Polaroid 660 AF je klasický fotoaparát Polaroid z 80. let s typickými ostrými nezaoblenými hranami. Verze 660 AF obsahuje výkonný sonarový autofocus a snímky z ní jsou výrazně kvalitnější, jedná se o jeden z nejvyšších modelů. Jedná se o fotoaparát s plně automatickým provozem. Používá integrální instantní filmy vyráběné společností Impossible Project. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top