analogue.cz

Polaroid Land Camera EE100 – s prodlouženou zárukou

Produkt není skladem
Objednávky na dotaz

Cena: 1990,00 Kč

Polaroid Land Camera EE100 je modernější kompaktní provedení klasický měchových fotoaparátů Polaroid. Jedná se o velice zachovalý a nepoužívaný fotoaparát v původním obalu. Polaroid EE100 používá tzv. peel-apart filmy Fujifilm FP-100C. Ovládání přístroje je opravdu jednoduché a zvládne jej díky automatické expozici i úplný začátečník. Fotoaparát používá klasické AA baterie.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Polaroid EE100 Land Camera je kompaktní provedení klasického měchového fotoaparátu Polaroid. Fotoaparát je funkční, používá filmy Fujifilm FP-100C. Na přístroj je záruka 6 měsíců. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top