analogue.cz

Polaroid 600 SuperColors LM – s prodlouženou zárukou

Produkt v externím skladu
Expedujeme do 5 dnů

Cena: 2990,00 Kč

Loading

Polaroid 600 Supercolors LM je naprostá klasika! Jedna z nejhezčích kamer z legendární řady 600 v méně častém barevném provedení - o to samozřejmě vzácnější. Polaroid 600 Supercolors LM je typický zástupce klasických linií Polaroidů řady 600 s hranatými rohy oproti novějším modelům. Přístroj má k dispozici vestavěný blesk, automatickou expozici, díky které se Polaroid sám postará o veškeré nastavení. Je možné nastavit světlejší nebo tmavší snímky. Fotit lze s bleskem či bez.

Filmy pro fotoaparát Polaroid 600 Supercolors LM vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu 600 mají citlivost ISO 640 a proto je možné je používat za všech světelných podmínek u přístrojů s automatickým bleskem.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Polaroid 600 SuperColors LM je klasický fotoaparát Polaroid z 80. let s typickými ostrými nezaoblenými hranami. Jedná se o fotoaparát s plně automatickým provozem. Používá integrální instantní filmy vyráběné společností Impossible Project. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top