analogue.cz

Polaroid 600 nový – s prodlouženou zárukou

Produkt není skladem
Objednávky na dotaz

Cena: 3990,00 Kč

Rarita - nový, nerozbalený a nikdy nepoužitý Polaroid 600 v inovovaném designu s kulatým rohy typickém pro poslední modelové řady z 90. let. Polaroid 600 je vybavený close-up (přibližovací) čočkou pro makro, portrét zblízka nebo třeba selfie:-) Fotoaparáty Polaroid typu 600 jsou jednoduché přístroje oblíbené díky své robusní konstrukci, kompaktním rozměrům a jednoduché automatické expozici. Může je tak používat i naprostý začátečník. Fotoaparát využívá tzv. integrální filmy Impossible typu 600, které již obsahují baterii. Pro focení tak nic jiného než fotoaparát a film nepotřebujete.

Firma Polaroid zastavila výrobu instantních fotoaparátů v roce 2008 a proto je čím dál těžší nalézt nové přístroje v kompletním původním balení. Filmy pro fotoaparát Polaroid typu 600 vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu 600 mají citlivost ISO 640 a proto je možné je používat za všech světelných podmínek u přístrojů s automatickým blesekm.

Jedná se o nepoužité zboží v originálním obalu.  Na fotoaparát je prodloužená záruka 12 měsíců!

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 12 měsíců.

 

Automatický instantní fotoaparát Polaroid 600. Nepoužitý fotoaparát Polaroid z poslední vyráběné řady Polaroid typ 600. Fotoaparát je v původním a nerozbaleném obalu a se zárukou 12 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top