analogue.cz

Polaroid 4000 Polasonic – s prodlouženou zárukou

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 1690,00 Kč

Loading

Polaroid 4000 Polasonic je zástupce řady 4000 v netradičním barevném provedení. Fotoaparát je vybavený sonarovým autofocusem, využívá filmy řady SX-70. Jedná se o klasický automatický fotoaparát pochází ze 70. let 20. století. Ovládání je jednoduché a zvládne ho používat každý. Výsledné snímky jsou absolutně retro. Fotoaparát Polaroid 4000 Polasonic využívá integrální filmy typu SX-70, které již obsahují baterii. Pro focení tak nic jiného než fotoaparát a film nepotřebujete.

Filmy pro fotoaparát Polaroid 4000 Polasonic vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu SX-70 mají citlivost ISO 160 a proto je nutné je používat za dobrých světelných podmínek nebo s bleskem.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Klasický Polaroid řady SX-70 se sonarovým autofocusem. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top