analogue.cz

Polaroid Spice Cam – s prodlouženou zárukou

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 2990,00 Kč

Loading

Polaroid Spice Cam je limitovaná edice z 90. let inspirovaná hudební skupinou Spice Girls. Fotoaparát je v původní krabičce.

Přístroj má k dispozici vestavěný blesk, automatickou expozici, díky které se Polaroid sám postará o veškeré nastavení. Je možné nastavit světlejší nebo tmavší snímky. Fotit lze s bleskem či bez. Fotoaparát je vyben Close Up čočkou pro fotky zblízka a makro.

Filmy pro fotoaparát Polaroid 600 vyrábí společnost Impossible Project. Dostupné jsou barevné i černobílé filmy, dále jsou v nabídce výrobce i různé varianty barevných rámečků. Tyto filmy jsou populární díky svému retro vzhledu. Jedná se o jediné momentálně dostupné filmy pro fotoaparáty Polaroid. Filmy typu 600 mají citlivost ISO 640 a proto je možné je používat za všech světelných podmínek u přístrojů s automatickým bleskem.

Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční.
Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání.
Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

Fotografie se mohou mírně lišit od vzhledu produktu. Kompletní nabídku repasovaných fotoaparátů Polaroid naleznete v našem kamenném obchodě, kde vám také rádi poradíme s výběrem toho správného přístroje. Jsme jediný prodejce v ČR, který na fotoaparáty Polaroid dává záruku 6 měsíců.

Polaroid Spice Cam. Jedná se o fotoaparát s plně automatickým provozem. Používá integrální instantní filmy vyráběné společností Impossible Project. Jedná se o použité zboží. Fotoaparát je vyčištěný, opravený, otestovaný a funkční. Snažíme se vybírat přístroje v nejlepším možném stavu, přesto mohou nést stopy užívání. Na fotoaparát je záruka 6 měsíců.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top