analogue.cz

Lomography Lomo’Instant San Sebastián

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Původní cena: 3990,00 Kč

Cena: 3190,00 Kč

Ušetříte: 800,00 Kč

Loading

Prázdninová edice inspirovaná španělským městem San Sebastián, rájem surfařů a milovníků moře.

Lomography Lomo'Instant San Sebastián je nejnovější verzí instantního fotoaparátu Lomo'Instant, který nabízí spoustu kreativního nastavení. Díky němu budete mít svoje instantní expozice plně pod kontrolou. Lomo'Instant vznikl za podpory uživatelů v kampani na Kickstarteru a nabízí vše, co by měl správný "polaroid" pro 21. století umět. Ovládání je jednoduché a po přečtení návodu jej zvládne i začátečník. Balení obsahuje také ukázkové fotografie s popsaným nastavením pro dané podmínky. Co Lomo'Instant nabízí?

Lomo'Instant San Sebastián

3 expoziční režimy - foťte s bleskem nebo bez něj, ponechte nastavení na fotoaparátu nebo převezměte kontrolu plně do svých rukou! Díky ruční korekci expozice můžete fotoaparát používat kdykoliv. Fotky budou mít vždy pestré barvy, zářivý kontrast a přirozenou vinětaci. K dispozici je kromě normálního času i B mód (bulb), se kterým můžete experimentovat s nočním focením na dlouhý čas. Závit pro stativ je samozřejmostí.

Širokoúhlý objektiv s ohniskem 27mm je zárukou, že se do záběru vejde vše. Navíc ostří již od 40 cm a tak je přímo ideální pro selfie. Na to mysleli tvůrci a fotoaparátu Lomo'Instant nechybí zrcátko. Sada Lomography Lomo'Instant San Sebastián obsahuje navíc další tři objektivy. Fisheye neboli rybí oko pro typický kruhový efekt (nabízí záběr široký 170°), portrétní objektiv s ohniskem 35mm, který přiblíží modelku a close up pro makro a detailní záběry s ostřením od 10 cm.

Vybírat můžete z několika barevných gelových filtrů pro blesk, kterými přebarvíte své fotky třeba na červeno. Blesk lze samozřejmě používat i bez nich. Dokoupit lze i Splitzer - kreativní pomůcka, která zakryje polovinu či čtvrtinu objektivu a lze tak snímat originální koláž do jedné fotky. Stejně jako u ostatních fotoaparátů od Lomography nabízí i Lomo'Instant možnost vícenásobných expozicí, takzvaných doubles.

Lomo'Instant používá oblíbené a dostupné filmy Fujifilm Instax Mini, které mají velikost kreditky nebo vizitky. Oproti klasických fotoaparátům Fujifilm Instax však nabízí živější snímky a hlavně nepřeberné možnosti experimentování.

Ukázkové fotky z Lomo'Instant San Sebastián:

Lomo'Instant je nekreativnější instantní fotoaparát všech dob. Nabízí jednoduché ovládání, se kterým budete mít kreativní expozice plně pod kontrolou. Můžete fotit s bleskem nebo bez blesku, využívat normální čas nebo dlouhý, nastavovat korekci expozice v 5 krocích. Do blesku lze vkládat barevné filtry, lze fotit více snímků do jednoho (multiexpozice). Zónové ostření funguje již od 40 cm. K dispozici jsou i tři výměnné objektivy ( fisheye - 170°, portrétní - 35mm a close-up makro čočka, která ostří již od 10cm). Lomo'Instant používá filmy Fujifilm Instax Mini. K napájení slouží 4 AAA baterie.

Vlastnosti:

Možnost dálkové spouště: Ano Clona: f/8 - f/32 Film: Fujifilm Instax Mini Materiál: Plast Expozimetr: Automatický Závit na stativ: Ano Barva: Modro-bílá

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top