analogue.cz

Lomography Diana Accessory Kit

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 3990,00 Kč

Loading

Máte rádi svojí Dianu ale přáli by jste si toho s ní vyzkoušet víc? Trochu si zaexperimentovat? V tom případě je Diana Accessory Kit právě pro Vás!

Diana F+ od Lomography je kultovní plastový foťák, který se stal legendou díky snovým fotografiím plným barev. Jednoduchý objektiv s měkkou kresbou dává fotkám z Diany F+ zvláštní kouzlo. Jednoduchá konstrukce Diany pochází z 60. let 20. století. Diana F+ prošla řadou vylepšení a přináší nyní ještě větší požitek z focení na svitkový film. Lze volit mezi formáty snímků, využít tři nastavení clony nebo pinhole. Jako u všech Lomography foťáků funguje i multiexpozice.

Robusní blesk s barevnými filtry ještě rozšiřuje kreativní možnosti Diany F+. K němu samozřejmě získáte i hotshoe konektor.

Jako další vychytávku nabízí Deluxe Kit objektivy: Diana+ 110mm Wide A. Tele Lens,  Diana+ 75mm Premium Glass Lens, Diana+ 55mm Wide A.Lens Close Up, Diana+ 38mm Super Wide A. Lens Diana+ 20mm Fisheye Lens (+adaptér na hledáček).

Už Vás nebaví formát 120? Zkuste 35 milimetrová záda pro svojí Dianu. Naexponovaná perforace je jen jeden aspekt výsledku, který si zamilujete.

Kabelová dálková spoušť.

 

Ukázkové fotky z Diana F+:

Diana Accessory Kit, balíček vhodný pro každého milovníka Diany F+ a lomography obecně. Kreativní možnosti jsou s tímto balíčkem prakticky neomezené. Stále budete mít co objevovat. Nebaví Vás formát 120? Nahoďte 35ti milimetrová záda! Chcete širší objektiv? Použijte fisheye! Na všechno je řešení! S tímto balíčkem se z Vaší Diany stane krabička nekonečných možností!

Doporučujeme zakoupit

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top