analogue.cz

Lomography New Jupiter 3+ 1.5/50 L39/M

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 15990,00 Kč

Loading

Objevte kouzelný bokeh ve vašich fotkách s novým objektivem z rodiny Art Lenses New Jupiter 3+ - znovuzrozené ruské klasiky z dílny tradičního výrobce Zenit.

Nový Jupiter 3+ je znovuzrozením ruské originálu - objektivu Jupiter 3. Podědil po svém předchůdci kompaktní rozměry, eleganci a klasický design. Je ručně vyráběný v továrně Zenit v Rusku, kde byl sestrojen i originál.

Nový objektiv je vybavený závitem L39 a balení obsahuje i adaptér na bajonet M, díky tomu je kompatibilní se všemi fotoaparáty Leica L39 a bajonetem M, který umožňuje Jupiter 3+ používat na dalších dálkoměrných analogových i digitálních fotoaparátech. Lze jej používat i s dalšími digitálními bezzrcadlovými systémy díky adaptérům, které nejsou součástí balení. Výsledky jsou fenomenální, krystalicky čistá ostrost, přirozené barvy a krásný, jemný bokeh.

Ukázkové fotografie

New Jupiter 3+ objektiv s ohniskovou vzdáleností 50mm a clonou f/1.5 pro závit L39 a bajonet M. Technická specifikace Ohnisko: 50mm Clony: f/1.5 - f/22 Závit: L39, Leica M bajonet adaptér Minimální vykreslený kruh: 44mm Šíře záběru : 46° Zaostřuje od: 0.7m Závit pro filtry: 40.5mm Konstrukce: 7 členů v 3 skupinách

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top