analogue.cz

Fujifilm Instax Square SQ10

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 7990,00 Kč

Loading

Instax Square SQ10 je první instantní fotoaparát čtvercového formátu od Fujifilmu  a zároveň je první Instax s hybridní technologií, která spojuje digitální a instantní focení. Díky digitálnímu obrazovému snímači nabízí Instax Square SQ 10 vyšší kvalitu fotogrfií a možnosti úprav před tiskem. Fotografie lze ukládat a tisknout jen vybrané.

Zvýšená kvalita snímků, která proměňuje běžnou rutinu na umělecké dílo

Typ SQ10 je prvním fotoaparátem řady instax, který je vybaven digitálním obrazovým snímačem a digitální technologií pro zpracování obrazu. Tyto prvky zlepšují možnost zachytit jasnější snímky v tmavém prostředí (například v interiéru nebo v noci), fotografie z velmi malé vzdálenosti už od 10 cm, a to s pomocí automatického nastavení expozice, funkce pro detekci lidí a autofokusu.

Kreativní fotografické vyjádření se spoustou možností pro úpravu snímku

Díky kombinaci tří hlavních funkcí a deseti atraktivních filtrů s různými efekty lze dosáhnout značné šíře fotografického vyjádření. Autor může dodat snímkům na dramatičnosti nastavením vinětace s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo úpravou jasu. Zvolit si dále může, zda série úprav bude aplikována před fotografováním nebo až později.

Snadné a intuitivní uživatelské rozhraní Instaxu Square SQ10

Aby bylo používání Instaxu Square SQ10 co nejjednodušší, je přístroj v zadní části vybaven integrovaným voličem a tlačítky, které spolu s novým grafickým provedením uživatelského rozhraní, zobrazujícím úpravy přímo na LCD displeji, usnadňují editaci snímků, jejich zpracování i tisk.

Různé režimy fotografování a funkce pro kreativní úpravy snímků zajišťují možnost vyjádřit naplno atraktivitu záběrů čtvercového formátu

Deset odlišných barevných filtrů a úpravy saturace, nastavení vinětace s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo úprava jasu – to jsou tři hlavní funkce Instaxu Square SQ10, díky nimž mohou uživatelé u svých snímků zesílit umělecký záměr. Filtry jsou skvělý způsob, jak zesílit saturaci nebo přidat historický nádech. Efekt vinětace se výborně hodí pro portréty nebo záběry, u nichž je žádoucí podpořit fotografovaný objekt ve střední části snímku. Instax Square SQ10 nabízí také speciální režimy, jako je zdvojená expozice, díky níž jsou do jednoho záběru nasnímány dvě fotografie dvojím stisknutím spouštění. Nechybí funkce "Bulb"  pro efektní noční snímky s dlouhými časy.

Symetrický design se zdvojeným tlačítkem spouště

Model Instax Square SQ10 má výrazný tvar a tenký zaoblený tvar pro snadné držení. Zajímavostí jsou dvě tlačítka spouště – na každé straně jedno. To nejen usnadňuje ovládání levákům, kteří si mohou pro zachycení snímku vybrat svoji dominantní ruku, ale druhé tlačítko poslouží i jako volič fotografického režimu. Výrazná obruba objektivu je vyrobena z broušeného kovu a plastové díly mají speciální povrchovou úpravu pro lepší odlišení a ovládání.

Dobíjecí baterie a microSD karta

Dobíjecí baterie použitá v SQ10 umožňuje pořídit až 160 snímků na jedno nabití. Zachycené fotografie s možností editace lze uložit na vnitřní paměť (až 50 záběrů) nebo na kartu microSD, která není součástí balení. Uživatel může vytisknout i náhledy fotografií. Na jednom políčku může být až devět náhledů.

SQ10_image28

Fujifilm Instax Square SQ10 je první instantní fotoaparát Instax čtvercového formátu, kromě oblíbeného čtverce nabízí i hybridní spojení digitálního a instantního focení. Díky obrazovému digitálnímu snímači jsou snímky z moelu SQ10 kvalitnější a zároveň je možné před tiskem fotky vybírat a upravovat. Fotoaparát umožňuje ukládání fotografií na microSD kartu. Parametry: objektiv: Fujinon 28,5 mm f/2.4 snímač: CMOS 1/4in 1920x1920 px ukládání snímků: vnitřní paměť na 50 souborů (DCF/JPEG), microSD karta (není součástí balení) film: FUJIFILM Instant Square Film 86 x 72 mm (s rámečkem, velikost samotného snímku 62x62mm) minimální vzdálenost: 10cm blesk: automatický zaostřování: Single AF citlivost: ISO 100-1600 (Auto) režimy focení: standard, dvojitá expozice, Bulb mode selftimer: ano dislej: 3palcový (7,6 cm) TFT LCD úpravy snímků: 10 filtrů, úprav jasu, vinětace doba tisku: 12 vteřin napájení: Li-Ion NP50 (umožní tisk až 160 snímků) nabíjení: mikroUSB rozměry: 119 × 47 × 127mm hmotnost: 450g Balení obsahuje: fotoaparát poutko Li-Ion akumulátor nabíječka návod

Doporučujeme zakoupit

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top