analogue.cz

Fujifilm Instax 9 Smoky White

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 2190,00 Kč

Loading

Nový Instax 9 Smoky White nabízí snadné použití a líbivý design. Žádné speciální funkce nečekejte, tenhle foťáček se hodí i pro úplné začátečníky, stačí založit film, nastavit režim podle počasí a zmáčknout spoušť, fotka velikosti kreditky ihned vyjede a do tří minut je zcela vyvolaná.

Většinu funkcí dostal Instax 9 od svého předchůdce, navíc přidává dnes už nepostradatelné zrcátko pro selfies a close-up předsádkou, se kterou můžete fotit už od 35cm.

Automatická expozice se postará o perfektní snímky ve dne i v noci, pokud není světla dost, bude se hodit vestavěný automatický blesk.

Instax 9 nabízí jednoduché ovládání

Vedle objektivu najdete tlačítko pro zapnutí přístroje. Pokud ho zapomenete vypnout, udělá to za 5 minut sám.

feature_img_02

Na objektivu je několik obrázků, stačí nastavit ovládací prstenec na ten, u kteréhos svítí barevná ledka.

feature_img_03

A to je vše! Po zmáčknutí spouště ihned vyjede fotka, která je plně vyvolaná za 3 minuty.

feature_img_04

Instax 9 používá instantní filmy Fujifilm Instax Mini Film velikosti kreditky, nejsou potřeba žádné další barvy nebo příslušenství. Filmy jsou k dispozici barevné, černobílé a na výběr je i z celé řady speciálních designů rámečků.

Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 9 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Obsluha je jednoduchá - zkontrolujte nastavení pomocí LED indikátoru a stiskněte spoušť. Instantní fotografie velikosti kreditní karty bude hotová během několika minut - pestrá a jasná. Parametry: objektiv: Fujinon 60mm, f12,7 čas závěrky: automatický film: FUJIFILM Instant Color Film "instax mini" 46 x 62 mm zaostřování: pevné minimální vzdálenost: 60cm blesk: automatický napájení: 2x AA baterie rozměry: 116 x 118 x 68 mm hmotnost: 307g (bez baterií, popruhu a filmu) Balení obsahuje: fotoaparát poutko na zápěstí 2ks baterií AA LR6 close up předsádka návod

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top