analogue.cz

Lomography Diana F+ Deluxe Kit

Produkt je skladem
Expedujeme do 24 hodin

Cena: 5490,00 Kč

Loading

Luxusní kit s kompletním příslušenstvím ke kultovnímu fotoaparátu Diana F+. Objekt touhy všech, kteří to s Lomografií myslí vážně. Legendární Diana se vším všudy. V tomto Diana Deluxe Kit balení najdete vše, co pro kreativní experimenty s Lomografií můžete potřebovat. Objektivy, blesky, barevné filtry, „záda“ s adaptérem na 35mm film a spoustu dalších vychytávek pro kreativní Lomoexperimenty s Dianou F+. Tento kultovní plastový foťák se stal legendou díky snovým fotografiím plným nevšedních barev a bizarních efektů. Jednoduchý objektiv s měkkou kresbou propůjčuje fotkám z Diany F+ zvláštní kouzlo. Jednoduchá konstrukce Diany ze 60. let 20. století prošla řadou vylepšení a přináší nyní ještě větší požitek z focení na svitkový film. Můžete variabilně volit mezi formáty snímků, využít tři nastavení clony nebo experimentovat s pinhole a multiexpozicí.

Kreativní možnosti Diany F+ ještě rozšiřuje robustní blesk s barevnými filtry s hotshoe konektorem.

Jako další vychytávku nabízí Deluxe Kit objektivy: Diana+ 110mm Wide A. Tele Lens,  Diana+ 75mm Premium Glass Lens, Diana+ 55mm Wide A.Lens Close Up, Diana+ 38mm Super Wide A. Lens Diana+ 20mm Fisheye Lens (+adaptér na hledáček).

Kabelová dálková spoušť.

 

Ukázkové fotky z Diana F+:

Diana Deluxe Kit, balíček vhodný pro každého milovníka Diany F+ a lomography obecně. Kreativní možnosti s tímto balíčkem jsou prakticky neomezené. Stále budete mít co objevovat. Chcete širší objektiv? Použijte fisheye! Nebaví vás už formát 120? Zkuste vylepšit svoji Dianu o 35 milimetrová záda, která lze využít i pro použití instantního filmu Fujifilm Instax mini.

LoadingAkutalizuji...
Scroll To Top