Ikonické Lomo LC-A slaví tento týden 30. narozeniny. Málokdo by věřil, že se tenhle malý foťáček vyrábí již třicet let. Oslavte to s námi! Workshopem, srazem majitelů LC-Aček a slevou 30% pro zájemce o nová lomíčka LC-A+ a LC-W. Stavte se v sobotu 14. 6. 2014 na ambasádě ve Vlašské!

lomou

Otevřeno bude jako každou sobotu od 12.00 do 18.00. Po celý den budeme připraveni ukázat, jak lomíčko funguje, poradit, rádi přijmeme i staré nemocné lomo do opravy. Kdo by si chtěl koupit lomo nové, může využít slevu 30% na modely LC-A+ i LC-W. Sleva platí i na eshopu a poštovné je zdarma. Kdo dorazí se jakýmkoliv foťákem z rodiny LC-A dostane malý dáreček.

Narozeniny kultovního lomíčka ale nejde slavit bez focení, proto vyrazíme v 15.00 do ulic na lomowalk. Za poplatek 200 korun od nás dostanete film, který poté vyvoláme a naskenujeme. Konec srazu by mohl být v jedné z malostranských zahrádek.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>