V neděli 27.10.2013 pořádáji Lomography a Analogue workshop! LOMOWALK je o krátké přednášce a procházce Prahou. Poznejte kouzlo podzimní fotografie pohledem hledáčku fotoaparátu na film.

lomowalkJPG

Ve 14 hodin se sejdeme v Analogue (Vlašská 10, Malá Strana, Praha 1). Krátce si povíme o tom, jak fotografovat analogem na podzim. Rozdáme a propůjčíme Lomography fotoaparáty, vysvětlíme si, jak se používají, kam až sahají možnosti analogových foťáčků. Následně vyrazíme na procházku: Malostranské náměstí, kolem Karlova Mostu na Kampu, Újezd, Petřín a zpět do Analogue, kde odevzdáme techniku a nafocené filmy. Každý účastník si nafotí jeden film. Prostor pro experimenty a dotazy z oblasti umělecké fotografie, nebo Lomography fotoaparátů – budeme se vám plně věnovat!

Vstupné je 200,-. Zahrnuje propůjčení fotoaparátu, barevný kinofilm 35mm, vyvolání a scan vašich fotografií. Počet účastníků je omezený a bohužel se rychle vyčerpal. Nemusíte ale zoufat. V případě, že máte vlastní fotoaparát, můžete bez registrace dorazit. V Analogue bude možné si v ten den i mimo otvírací dobu zakoupit film, který si u nás také můžete následně nechat vyvolat a naskenovat.

Pokud se řadíte do kategorie úplných začátečníků a lomografii teprve objevujete, sledujte naše webové stránky. Chystáme pro vás v brzké době řadu dalších atraktivních workshopů, stejně tak další LOMOWALK.

Žádné komentáře

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>