Pro velký zájem jsme otevřeli ještě jeden termín kurzu v temné komoře. Fotit film je ohromná zábava a dobrodružství, ale přeci jenom tomu něco schází, dokud si s ním člověk nevyzkouší manuální práci v podobě vyvolávání a zvětšování. No a tady je možnost vyzkoušet si to vše u nás v Analogue ve Vlašské ulici!

k2-300x200

Zapůjčíme vám fotoaparát a dáme jeden černobílý film. Po jeho nafocení ho společně vyvoláme a po jeho uschnutí i nazvětšujeme! Vy si tak domů odnesete nejen vlastnoručně vyvolaný negativ, ale i hotovou fotografii 20×30 cm.

Přihlaste se na e-mailové adrese max@analogue.cz. V e-mailu uveďte své celé jméno a datum workshopu, o který máte zájem. Cena kurzu je 990 Kč, placená na místě. Kurz je vhodný pro maximálně 3 začátečníky a trvá cca 6 hodin.

1 komentář

Dobry den mel bych zajem o kurz cerne komory 6.12.2015. Je jeste volne misto prosim jsem uplny zacatecnik. Marek Moskal.

Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>